Kor-Tillema

Kor-Tillema

E-mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
zondag, 15 juli 2018 06:59

2018-07-10 Eenrum, trainingsavond

Het resultaat van een avondje fotograferen tijdens de training van onze enthousiaste loopgroep Eenrum. De training werd gegeven door Magriet, even buiten Mensingeweer op de oude afgesloten provinciale weg.

Foto's van de trainingsavond in Eenrum

 

zondag, 20 augustus 2017 16:14

Organisatie van de Oethoesterloop

Team Oethoesterloop 2017

Een grote enthousiaste groep vrijwilligers werkt jaarlijks mee om de Oethoester Loop tot een succes te maken. Er komt heel wat bij te kijken om zo'n loop te organiseren, zoals: vergunningen, sponsoren, verzekeringen, sporthal reserveren, chiptiming, EHBO, verkeersregelaars, sprekers, voorfietsers, dranghekken, vuilnisbakken, toiletwagen, marktkramen, sporthal inrichten, het parcour uitzetten, inschrijving, drinkposten, muzikanten, geluid,fotografen, startschot, chipinname/fruit, catering, flyers/nieuwsbrief, uitslagen en foto's op de website, enz.
Het mag duidelijk zijn dat deze groep mensen zo'n loop niet alleen kunnen organiseren, hiervoor zijn héél veel vrijwilligers nodig.

De organisatie van de Oethoester Loop bestaat momenteel uit de volgende personen:

Henk BakkerIneke BerendsenTineke HemmesNatalie KalmaGeert Jan ReindersMagriet TaselaarEppie WerkmanJohn WalkerJan Vos

 

Hieronder staan in willekeurige volgorde een groot aantal foto's om een indruk te geven wat betreft de organisatie:

34973094074 5a5ea2246b z(1)35003158783 b9eb23e2a1 z(1)35003227713 267d2021b0 z(1)35424514550 27260fd394 z35424564970 045343978e z35643949042 ece2b35ef7 z(1)35643957652 53f223490b z35643957862 8403129a8b z35681201211 69488fb6cc z(1)DSC 0001 (Large)DSC 0006 (Large)DSC 0021 (Large)DSC 0032 (Large)DSC 0035 (Large)DSC 0039 (Large)DSC 0045 (Large)DSC 0046 (Large)DSC 0047 (Large)DSC 0099 (Large)DSC 0133 (Large)DSC 0141 (Large)DSC 0155 (Large)DSC 0156 (Large)DSC 0264 (Large)Oethoesterloop 2017 (JH) 073 DSC0356a (Large)Oethoesterloop 2017 (JH) 088Oethoesterloop 2017 (JH) 247Oethoesterloop 2017 (JH) 289Oethoesterloop 2017 (JH) 306 DSC0187 (Large)35643958232 99048b3539 z

donderdag, 25 mei 2017 07:49

Blanco

donderdag, 01 november 2012 07:12

Veiligheidshesjes voor lopers in Eenrum

Sinds kort vallen we als loopgroep bijzonder goed op in het duister dankzij de veiligheidshesjes die we hebben gekregen van Kameleon Loopbegeleiding. Op dinsdagavond 16 oktober kreeg tijdens de training de groep uit Eenrum de hesjes uitgereikt.

 

donderdag, 25 mei 2017 07:49

Blanco

maandag, 17 juli 2017 06:17

Webredactie

De enthousiaste webredactie van Loopgroep-Kameleon bestaat uit Herman & Tineke Hemmes en Kor Tillema. We hebben ons zelf als doel gesteld de leden en bezoekers via de website zo goed mogelijk te informeren over zowel de eigen als de regionale loop- en wandelactiviteiten, informatie te verschaffen over de loop- en wandelgroep en de uitslagen te vermelden van de hardloopevenementen. Ook proberen we de drempel zo laag mogelijk te houden voor mensen die er over nadenken om te beginnen met wandelen of hardlopen, men is altijd van harte welkom een keer mee te trainen.

Bovendien maakt Herman van de meeste wedstrijden en waaraan wij deelnemen een fantastisch fotoverslag, deze foto's zijn kosteloos te bekijken en te downloaden. 

Foto van Herman HemmesFoto van Tineke HemmesFoto van Kor Tillema
vrijdag, 14 juli 2017 05:58

Uitslagen Oethoester Loop 2017

HTRIM, 5 KM
Plaats Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Mark van Ginkel Ten Boer 17:34 17:34
2 Sjors Slagter Uithuizen 19:20 19:20
3 Martin Tooren Bedum 20:23 20:23
4 Ab Slagter Uithuizermeeden 20:34 20:34
5 Eric Swijghuizen Spijk 20:51 20:51
6 Kor van der Kooi Groningen 20:54 20:54
7 Wim Ammeraal Leens 21:38 21:38
8 Richard Grimmius Hoogezand 21:44 21:43
9 Derk Pestman Spijk 22:19 22:18
10 Geert ANne Mollema Oldehove 22:24 22:24
11 Robert Westerdijk Uithuizen 22:51 22:40
12 Jan de Jonge Groningen 23:25 23:24
13 Jorus Nieuwenhuis Leens 23:53 23:51
14 Erik Danhof Baflo 24:30 24:26
15 Gerard van Gennip Appingedam 24:44 24:30
16 Johan Weijenberg Uithuizermeeden 25:07 24:59
17 Robert Ytsma Spijk 25:37 25:33
18 Ronald Woelinga Roodeschool 25:51 25:45
19 Jacob Clevering Den Andel 25:55 25:48
20 Jack Grashuis Uithuizermeeden 26:01 25:58
21 Izebrand Hoek Uithuizen 26:22 26:18
22 Martijn Prak Delfzijl 26:37 26:31
23 Arno Rutte Groningen 27:05 26:53
24 Kees de Vries HOogezand 27:14 27:07
25 Alexander Zuidema Uithuizen 27:33 27:30
26 Peter vd Werf Baflo 27:36 27:34
27 Gerben Feenstra Zandeweer 27:40 27:32
28 Niels Loonstra Uithuizen 28:03 27:52
29 Andre Mulder Sappemeer 28:25 28:22
30 Piet Blaauw Delfzijl 28:29 28:13
31 Klaas Doornbos Startenhuizen 28:31 28:27
32 Freek Reitsema Wirdum 28:31 28:21
33 Gavin Muller Roodeschool 28:34 28:22
34 Bram Knot Uithuizermeeden 29:10 29:06
35 Fred Wieringa Uithuizen 29:14 29:05
36 Jaap Groenendal Oldehove 29:25 29:23
37 Klaas Smit Oudeschip 29:26 29:22
38 Sjouke De Vries Delfzijl 30:45 30:36
39 Johan Hekkema Uithuizermeeden 34:06 33:54
40 Michel Bos Roodeschool 34:54 34:42
41 Maurits Wijma Uithuizen 35:25 35:10
42 Geert Schreurder Hoogezand 36:52 36:45
43 Fiepko Coolman Bedum 38:18 38:16
 
VTRIM, 5 KM
Plaats Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Jannie Laning Groningen 24:01 24:00
2 Loes Korhorn Wageningen 24:29 24:27
3 Josien Binnema Eenrum 25:21 25:21
4 Rennate Werkman Spijk 25:38 25:33
5 Jacqueline van WIjk Gronignen 27:22 27:14
6 Sjaaktje Slump Warffum 27:36 27:34
7 Linda ter Veld Groningen 27:41 27:34
8 Jolanda van Os Oldehove 27:48 27:47
9 Ina Schuitema Appingedam 27:51 27:40
10 Bianca Boerema Appingedam 28:04 27:58
11 Greeftje de Jong Bedum 28:33 28:28
12 Anita Vos Uithuizen 28:33 28:29
13 Amber Rutte Groningen 28:49 28:36
14 Miranda Ytsma Spijk 29:02 28:57
15 Nicole Boschman Rottum 29:03 28:56
16 Rianne van Wijk Groningen 29:10 29:05
17 Sara Carere Groningen 29:20 29:10
18 Corrie Halsema Ulrum 29:22 29:11
19 Sharona Kregel Uithuizen 29:32 29:26
20 Denise Schuiling - 29:33 29:24
21 Ymker Rutte Groningen 29:34 29:21
22 Jissy Clevering Den Andel 30:04 29:55
23 Marken Samplonius Appingedam 30:54 30:42
24 Anke Bijma Sauwerd 32:03 31:48
25 Gea Elzerman Meedhuizen 32:09 31:56
26 Susan Werkman Uithuizermeeden 32:31 32:17
27 Diana Schuiling Uithuizermeden 32:31 32:18
28 Marit Nepperus Uithuizen 32:38 32:27
29 Simone Loonstra Uithuizen 32:38 32:27
30 Lianne Molenberg Uithuizen 32:38 32:27
31 Esmay meuken Uithuizen 32:38 32:27
32 Janneke van de Weerd Uithuizen 33:01 32:55
33 Marita Pijper Uithuizermeeden 33:11 32:57
34 Esther Plas Appingedam 33:29 33:16
35 Annelies Smith Groningen 33:31 33:21
36 Marita Bos Uithuizen 33:34 33:20
37 Simone Smit Uithuizereeden 33:38 33:24
38 Erika Werkman Molenrij 33:48 33:37
39 Elina Poel Den Andel 34:36 34:26
40 Kirsten Beukema Uithuizen 35:14 35:08
41 Daphne Wijma Uithuizen 35:26 35:11
42 Janny Heller Adorp 35:50 35:35
43 Jenny van der Veen Uithuizen 36:04 35:50
44 Helena Sarmaat Roodeschool 36:04 35:50
45 Anja Stoppels Roodeschool 36:06 35:57
46 Annet Dijkstra Appingedam 36:37 36:28
47 Alie Klei Wirdum 37:21 37:09
48 Dineke Kok Delfzijl 37:24 37:12
49 Jopie Rozeboom Usquert 38:01 37:51
50 Sieka Heemstra Delfzijl 40:49 40:39
 
H, 10 KM
Plaats Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Maurice Smit Delfzijl 35:14 35:14
2 Gerard Vos Appingedam 37:04 37:04
3 Wegahta kesete Hagos Uithuizermeeden 38:32 38:32
4 Martijn Tervelde Groningen 39:43 39:43
5 Erik Bosscher Delfzijl 39:56 39:55
6 Maarten Oosterhuis Groningen 40:22 40:21
7 Ricardo Damminga Baflo 40:43 40:43
8 Sybren Harsma Groningen 43:40 43:39
9 Jan Heerenma Uithuizen 44:00 43:59
10 Christiaan Eleveld Uithuizen 44:47 44:45
11 Jesse Oosterhuis Winsum 45:53 45:53
12 Jeroen Bissschop Onderdendam 50:46 50:43
13 David Samson Bedum 51:39 51:35
14 Rutger van der Land Uithuizen 52:11 52:04
15 Robert Folkers uithuizen 53:03 53:00
16 Stefan Kluin Usquert 56:50 56:48
17 Stefan Rozeboom Utrecht 1:00:10 1:00:00
 
H40+, 10 KM
Plaats Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Merwin Dollison Winsum 33:59 33:59
2 Remco oost Kantens 39:20 39:20
3 Ben Timmer Haren 43:13 43:13
4 Adem Karaaslan Uithuizen 43:45 43:44
5 Richard Terra Bedum 44:31 44:28
6 Alex Oskam Onderdendam 44:52 44:51
7 Michiel Janssen Uithuizermeeden 45:05 45:01
8 Jaap Smith Baflo 45:30 45:28
9 Marnix van den Brink Groningen 47:54 47:52
10 Wessel Bruining Warffum 48:19 48:17
11 Johan Kruit Zandeweer 50:33 50:29
12 Paul Mellens Midwolda 51:03 50:48
13 Roelof Kadijk Westernieland 52:07 51:59
14 Johan Rehwinkel Delfzijl 53:25 53:24
15 Bert van Popta Uithuizen 54:12 54:06
16 Eddie Frankruijter Bedum 57:01 56:55
17 Peter Kwant Appingedam 59:45 59:38
18 Kees Broeksema Appingedam 1:00:15 1:00:02
19 Danny Kuipers Winsum 1:01:08 1:00:59
20 Ronald Hendriksen Visvliet 1:03:07 1:02:59
21 Rene L Cois Uithuizermeeden 1:03:58 1:03:45
 
H50+, 10 KM
Plaats Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Siemon Hinrichs Delfzijl 39:08 39:08
2 Ronald v.d. Haak Aduard 41:00 41:00
3 Aris Pestman Spijk 43:48 43:48
4 Martieu Wienke Sauwerd 48:28 48:25
5 Kamminga loppersum 48:30 48:25
6 Han Korhorn Kloosterburen 49:03 49:01
7 Bobby Broersma Groningen 49:04 49:03
8 Arie Jan de Jong Rottum 49:17 49:13
9 Bert Guns Hoogezand 50:54 50:48
10 Joost Kerkhof loppersum 51:03 51:02
11 Klaas Olthof Warffum 58:21 58:11
12 Fred v.d. Molen Bierum 58:22 58:12
13 Hedzer Rozeboom Usquert 1:00:10 1:00:00
14 Garco Bulstro Uithuizermeeden 1:03:21 1:03:12
 
H60+, 10 KM
Plaats Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Roelof Berends Oudeschip 43:51 43:51
2 Fokke Hindriks Groningen 45:27 45:26
3 Henk Smit Groningen 47:21 47:20
4 Dirk de Weerd Uithuizen 54:24 54:17
5 Erik Stam Ten Boer 56:54 56:49
6 Rigte Boerema Uithuizenmeeden 57:19 57:16
 
V, 10 KM
Plaats Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Hendrike Oosterhof Den Haag 41:52 41:52
2 Anita van Bergeijk Oldenzijl 50:13 50:08
3 Jeike elema Ten Boer 51:51 51:44
4 Marieke Rehwinkel Delfzijl 53:25 53:24
5 Annelies Kamminga Middelstum 56:26 56:22
6 Anna de Munck Winsum 57:28 57:20
7 Paulien Kuik Winsum 59:35 59:27
8 Fleur oosterhoff Middelstum 1:03:22 1:03:15
 
V40+, 10 KM
Plaats Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Sandra Medendorp Pesse 48:27 48:27
2 Maaike Heidinga Eppenhuizen 53:13 53:10
3 Dianne Boerema Uithuizermeeden 58:12 58:08
4 Siegrit Bisschop-van Wijk Uithuizen 1:01:08 1:01:00
5 Marieke Goossen Middesltum 1:02:08 1:02:00
6 Elien La Crois Uithuizermeeden 1:03:59 1:03:47
 
V50+, 10 KM
Plaats Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Gonny Houtman Winsum 48:24 48:24
2 Alida Groothoff Winsum 48:47 48:45
3 Aafke Hof Uithuizen 55:59 55:54
4 Anneke Krijger Uithuizen 58:03 57:59
5 Harma Steenbergen Delfzijl 1:00:26 1:00:13
6 Jeannet Bakema Loppersum 1:01:25 1:01:21
7 Henriette van der Molen Bierum 1:02:39 1:02:30
8 Aafje van den Akker Bedum 1:03:57 1:03:52
 
zondag, 06 november 2016 19:13

Robin en Magriet, Plantsoenloop 05-11-2016

 

Filmpje gemaakt door de opa van Robin.

zaterdag, 04 juni 2016 19:44

Route Oethoester Loop

zaterdag, 04 juni 2016 19:42

Uitslagen Oethoester Loop 2016

TRIM, 5KM

Plts Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Arjen Post Groningen 19:34 19:26
2 Robin Bruins Bedum 21:50 21:47
3 Jan Kleine Deters Enschede 22:43 22:38
4 Nico Dijkshoorn Uithuizen 22:54 22:48
5 Arie Jan de Jong Rottum 23:38 23:32
6 Jan Ruiter Delfzijl 24:02 23:55
7 Stijn Bakker Uithuizen 24:24 24:16
8 Peter de Vries Eenrum 24:37 24:30
9 Josien Binnema Eenrum 24:44 24:38
10 Jannie Laning Groningen 24:54 24:51
11 Pascal van der Werff Usquert 25:43 25:32
12 Hans Arling Siddeburen 25:50 25:46
13 Chantal de Gier Uithuizen 25:59 25:56
14 Karel Mulder Groningen 26:01 25:55
15 Conrad Waebers Hoogezand 26:15 26:03
16 Mia Hut Winsum 26:26 26:11
17 Anita van Bergeijk Oldenzijl 26:26 26:17
18 Jasper Eerelman Uithuizen 26:29 26:21
19 D de Weert Uithuizen 26:30 26:19
20 Riette Danhof Baflo 26:30 26:18
21 Jarno Bruins Bedum 27:23 27:19
22 Izebrand Hoek Uithuizen 27:23 27:10
23 Harriët Elzinga Uithuizen 27:29 27:21
24 Rogier Middelstum 27:30 27:18
25 Kees de Vries Hoogezand 27:36 27:30
26 Jasper Smith Baflo 27:42 27:35
27 Marieke Booisma Uithuizermeeden 27:42 27:38
28 Hylke van der Zee Kollum 27:56 27:45
29 Marike Goossen Middelstum 28:05 27:53
30 Herman Wassink Kantens 28:10 27:56
31 Klaas Olthof Warffum 28:13 28:00
32 Fred Wieringa Uithuizen 28:26 28:15
33 Sandra Bakker Uithuizen 28:33 28:20
34 Alexander Zuidema Uithuizen 28:34 28:22
35 Gert v/d Wal Middelstum 28:48 28:36
36 Frans Scheuneman Hoogezand 28:51 28:42
37 Jaap Groenendal Oldehove 28:58  
38 Piet Blaauw Delfzijl 29:21 29:02
39 Bert Jansen Usquert 29:21 29:11
40 Annelies Schaaphok Uithuizen 29:25 29:17
41 Harriët Wassink Kantens 29:32 29:24
42 Esther Eerelman Uithuizen 29:32 29:19
43 Harm Post Eenrum 29:37 29:26
44 Anna Bullema Toornwerd 29:43 29:34
45 Tjipke Hollenga Uithuizen 30:03 29:54
46 Nicole Boschman Rottum 30:07 29:56
47 Binie Kuipers Uithuizen 30:09 30:02
48 Siert Bruins Bedum 30:30 30:15
49 Rutger van der Land Uithuizen 30:42 30:34
50 Hinke Walstra Eenrum 30:50 30:36
51 Ellen Staal Vierhuizen 30:50 30:36
52 elz Roodeschool 31:14 31:00
53 Karlijn Mulder Haren 31:29 31:22
54 Marten Wieringa Usquert 31:40 31:28
55 Lianne Molenberg Uithuizen 32:02 31:58
56 Natalie Kalma Uithuizen 32:04 31:57
57 Marita Bos Uithuizen 33:23 33:05
58 Celine Veening Uithuizen 33:56 33:51
59 Armanda Hofstee Groningen 34:21 34:08
60 Jelena Haakma Winsum 34:21 34:08
61 Marit Nepperus Uithuizen 34:23 34:18
62 Elina Poel Den Andel 34:29 34:16
63 Daisy Jansen Uithuizen 34:47 34:33
64 Mignon Roordegraaf Noordwolde 35:09 34:53
65 Alie Klein Wirdum 35:43 35:28
66 Linda van Vliet Delfzijl 35:56 35:42
67 Truus Bakker Appingedam 35:56 35:42
68 Anke Bijma Sauwerd 36:31 36:15
69 Reinie Heerema-Kremer Uithuizen 37:13 37:07
70 Sophie van Ittersum Haren 37:27 37:10
71 Emily van Ittersum Haren 37:28 37:11
72 Marjan van Ittersum Haren 37:29 37:11
73 K. van Ittersum Haren 37:31 37:14
74 Marja Bouwman Leens 38:36 38:31
75 Helga Medendorp Den Andel 38:36 38:31
76 Corry Theeuwes Den Andel 45:19 45:01
77 Peter Brink Groningen 49:48 49:44
 

H, 10KM

Plts Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Maurice Smit Delfzijl 36:44 36:43
2 Jeberil Ismeil Baflo 37:27 37:25
3 Ricardo Damminga Baflo 40:15 40:14
4 Bram Kroonenberghs Groningen 40:42 40:39
5 Johan Weijenberg Uithuizermeeden 50:04 49:53
6 Wouter Bensink Usquert 51:54 51:52
7 Joost Usquert 54:54 54:51
 

H40+, 10KM

Plts Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Tonnie Knigge Onstwedde 36:47 36:45
2 Fjordor van der Sluijs Gasselte 39:18 39:15
3 Pieter-Jan Kooi Loppersum 39:47 39:44
4 Erik van Dijken Groningen 40:25 40:22
5 Garco v/d Berg Uithuizen 42:18 42:14
6 Piet Kempenaar Bedum 42:51 42:47
7 Peter Dijkstra Wildervank 44:08 44:03
8 Jaap Smith Baflo 44:33 44:27
9 Adem Karaaslaan Uithuizen 44:50 44:48
10 Marinus Janssen Uithuizermeeden 45:05 44:55
11 Michiel Janssen Uithuizermeeden 45:14 45:05
12 Henk Depenbrock Zuidhorn 45:48 45:41
13 Richard van der Werff Usquert 47:32 47:21
14 Hilko Snoek Scheemda 48:42 48:37
15 Wouter Jan van den Berg Warffum 49:39 49:30
16 Harry van der Lei Nietap 50:57 50:47
17 Richard Terra Bedum 51:46 51:38
18 Jack Grashuis Uithuizermeeden 52:23 52:19
19 Erik Bakker Uithuizermeeden 54:17 54:09
20 Thom Snijder Bedum 55:12 55:03
21 Joop Reyinga Groningen 55:53 55:36
22 Ronald Hendriksen Visvliet 58:24 58:09
23 Johan Werkman Uithuizermeeden 58:38 58:25
24 Jonnie Bos Sappemeer 59:01 58:46
 

H50+, 10KM

Plts Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Didier Senay Veendam 37:00 36:58
2 Klaas Brouwer Zuidbroek 39:37 39:36
3 Henry Perdok Groningen 40:36 40:34
4 Tonnie Westerloo Uithuizermeeden 45:41 45:30
5 Ger Coster Ten Post 45:52 45:49
6 René Noordegraaf Noordwolde 46:01 45:58
7 Kor Tillema Uithuizen 50:12 49:58
8 Martieu Wienke Sauwerd 50:21 50:12
9 Joost Kerkhoff Loppersum 52:09 52:04
10 Jurgen Stiekema Uithuizen 52:10 52:06
11 Hedzer Rozeboom Usquert 52:51 52:37
12 Arend Bensink Usquert 59:29 59:22
13 Fiepko Coolman Bedum 1:06:30 1:06:27
 

H60+, 10KM

Plts Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Karel Edens Groningen 40:53 40:51
2 Roelof Berends Oudeschip 44:15 44:10
3 Fokko Hindriks Groningen 45:35 45:32
4 Jan Krans Delfzijl 46:39 46:36
5 Dirk Heun Appingedam 47:19 47:13
6 Adrie van Dijk Paterswolde 47:27 47:20
7 Henk Smit Groningen 48:27 48:22
8 Fokko Dijkstra Usquert 55:49 55:41
9 Rigte Boerema Uithuizermeeden 56:10 56:01
10 Erik Stam Ten Boer 56:57 56:47
11 Dirk Franssens Saaksum 58:02 57:54
12 W. Baabs Delfzijl 1:01:18 1:01:02
 

V, 10KM

Plts Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Femke Veldman Delfzijl 48:18 48:16
2 Lieke Huits Usquert 50:10 50:05
3 Annelies Kamminga Middelstum 55:12 55:03
4 Desie Dijkema Uithuizermeeden 57:45 57:40
5 Lisanne Snoek Scheemda 1:02:18 1:02:12
6 Louise van Wijk Warffum 1:04:16 1:03:57
 

V40+, 10KM

Plts Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Sanne Heidinga Rolde 44:28 44:22
2 Sandra Medendorp Pesse 46:29 46:22
3 Maaike Heidinga Eppenhuizen 56:02 55:56
4 Susan Werkman Uithuizermeeden 1:04:54 1:04:38
5 Siegrit Bisschop Uithuizen 1:04:54 1:04:38
 

V50+, 10KM

Plts Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Hilda Broekhuizen Winsum 47:02 46:57
2 Aleida Groothoff Winsum 49:51 49:44
3 Anke Mulder Groningen 52:36 52:30
4 Berta Streumer Tiel 56:48 56:41
5 Sabina Oudman Bedum 57:46 57:37
6 Jeltje Bosma Baflo 59:25 59:16
7 Aafke Hoff Uithuizen 59:50 59:40
8 Anja Pieterman Roodeschool 1:01:18 1:01:02

Zoeken

Buienradar

Trainingen hardlopen:

  • Dinsdagavond Eenrum van 19.15 tot 20.30 uur, alle niveaus.
    Verzamelen bij het gymnastiekgebouw aan de J.J. Willingerstraat (tegenover het sportveld)
  • Donderdagavond Uithuizen van 19.00 tot 20.30 uur, alle niveaus.
    Verzamelen bij kleedkamer 3 van VV Noordpool op het sportcomplex

Trainingen wandelen

  • Dinsdagmorgen 10.00 uur Beginnersgroep
    Verzamelen bij de parkeerplaats van de Menkemaborg, wandelen tussen de 4-7 km
  • Woensdagmorgen 10.00 uur Sportiefwandelen
    Verzamelen bij de parkeerplaats van de Menkemaborg, wandelen tussen de 9-11 km

Meer info over wandeltrainingen: Kameleon-Loopbegeleiding

www.marinouk.nl                                    www.mashibo.nl