Uitslagen Oethoester Loop 2017

HTRIM, 5 KM
Plaats Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Mark van Ginkel Ten Boer 17:34 17:34
2 Sjors Slagter Uithuizen 19:20 19:20
3 Martin Tooren Bedum 20:23 20:23
4 Ab Slagter Uithuizermeeden 20:34 20:34
5 Eric Swijghuizen Spijk 20:51 20:51
6 Kor van der Kooi Groningen 20:54 20:54
7 Wim Ammeraal Leens 21:38 21:38
8 Richard Grimmius Hoogezand 21:44 21:43
9 Derk Pestman Spijk 22:19 22:18
10 Geert ANne Mollema Oldehove 22:24 22:24
11 Robert Westerdijk Uithuizen 22:51 22:40
12 Jan de Jonge Groningen 23:25 23:24
13 Jorus Nieuwenhuis Leens 23:53 23:51
14 Erik Danhof Baflo 24:30 24:26
15 Gerard van Gennip Appingedam 24:44 24:30
16 Johan Weijenberg Uithuizermeeden 25:07 24:59
17 Robert Ytsma Spijk 25:37 25:33
18 Ronald Woelinga Roodeschool 25:51 25:45
19 Jacob Clevering Den Andel 25:55 25:48
20 Jack Grashuis Uithuizermeeden 26:01 25:58
21 Izebrand Hoek Uithuizen 26:22 26:18
22 Martijn Prak Delfzijl 26:37 26:31
23 Arno Rutte Groningen 27:05 26:53
24 Kees de Vries HOogezand 27:14 27:07
25 Alexander Zuidema Uithuizen 27:33 27:30
26 Peter vd Werf Baflo 27:36 27:34
27 Gerben Feenstra Zandeweer 27:40 27:32
28 Niels Loonstra Uithuizen 28:03 27:52
29 Andre Mulder Sappemeer 28:25 28:22
30 Piet Blaauw Delfzijl 28:29 28:13
31 Klaas Doornbos Startenhuizen 28:31 28:27
32 Freek Reitsema Wirdum 28:31 28:21
33 Gavin Muller Roodeschool 28:34 28:22
34 Bram Knot Uithuizermeeden 29:10 29:06
35 Fred Wieringa Uithuizen 29:14 29:05
36 Jaap Groenendal Oldehove 29:25 29:23
37 Klaas Smit Oudeschip 29:26 29:22
38 Sjouke De Vries Delfzijl 30:45 30:36
39 Johan Hekkema Uithuizermeeden 34:06 33:54
40 Michel Bos Roodeschool 34:54 34:42
41 Maurits Wijma Uithuizen 35:25 35:10
42 Geert Schreurder Hoogezand 36:52 36:45
43 Fiepko Coolman Bedum 38:18 38:16
 
VTRIM, 5 KM
Plaats Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Jannie Laning Groningen 24:01 24:00
2 Loes Korhorn Wageningen 24:29 24:27
3 Josien Binnema Eenrum 25:21 25:21
4 Rennate Werkman Spijk 25:38 25:33
5 Jacqueline van WIjk Gronignen 27:22 27:14
6 Sjaaktje Slump Warffum 27:36 27:34
7 Linda ter Veld Groningen 27:41 27:34
8 Jolanda van Os Oldehove 27:48 27:47
9 Ina Schuitema Appingedam 27:51 27:40
10 Bianca Boerema Appingedam 28:04 27:58
11 Greeftje de Jong Bedum 28:33 28:28
12 Anita Vos Uithuizen 28:33 28:29
13 Amber Rutte Groningen 28:49 28:36
14 Miranda Ytsma Spijk 29:02 28:57
15 Nicole Boschman Rottum 29:03 28:56
16 Rianne van Wijk Groningen 29:10 29:05
17 Sara Carere Groningen 29:20 29:10
18 Corrie Halsema Ulrum 29:22 29:11
19 Sharona Kregel Uithuizen 29:32 29:26
20 Denise Schuiling - 29:33 29:24
21 Ymker Rutte Groningen 29:34 29:21
22 Jissy Clevering Den Andel 30:04 29:55
23 Marken Samplonius Appingedam 30:54 30:42
24 Anke Bijma Sauwerd 32:03 31:48
25 Gea Elzerman Meedhuizen 32:09 31:56
26 Susan Werkman Uithuizermeeden 32:31 32:17
27 Diana Schuiling Uithuizermeden 32:31 32:18
28 Marit Nepperus Uithuizen 32:38 32:27
29 Simone Loonstra Uithuizen 32:38 32:27
30 Lianne Molenberg Uithuizen 32:38 32:27
31 Esmay meuken Uithuizen 32:38 32:27
32 Janneke van de Weerd Uithuizen 33:01 32:55
33 Marita Pijper Uithuizermeeden 33:11 32:57
34 Esther Plas Appingedam 33:29 33:16
35 Annelies Smith Groningen 33:31 33:21
36 Marita Bos Uithuizen 33:34 33:20
37 Simone Smit Uithuizereeden 33:38 33:24
38 Erika Werkman Molenrij 33:48 33:37
39 Elina Poel Den Andel 34:36 34:26
40 Kirsten Beukema Uithuizen 35:14 35:08
41 Daphne Wijma Uithuizen 35:26 35:11
42 Janny Heller Adorp 35:50 35:35
43 Jenny van der Veen Uithuizen 36:04 35:50
44 Helena Sarmaat Roodeschool 36:04 35:50
45 Anja Stoppels Roodeschool 36:06 35:57
46 Annet Dijkstra Appingedam 36:37 36:28
47 Alie Klei Wirdum 37:21 37:09
48 Dineke Kok Delfzijl 37:24 37:12
49 Jopie Rozeboom Usquert 38:01 37:51
50 Sieka Heemstra Delfzijl 40:49 40:39
 
H, 10 KM
Plaats Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Maurice Smit Delfzijl 35:14 35:14
2 Gerard Vos Appingedam 37:04 37:04
3 Wegahta kesete Hagos Uithuizermeeden 38:32 38:32
4 Martijn Tervelde Groningen 39:43 39:43
5 Erik Bosscher Delfzijl 39:56 39:55
6 Maarten Oosterhuis Groningen 40:22 40:21
7 Ricardo Damminga Baflo 40:43 40:43
8 Sybren Harsma Groningen 43:40 43:39
9 Jan Heerenma Uithuizen 44:00 43:59
10 Christiaan Eleveld Uithuizen 44:47 44:45
11 Jesse Oosterhuis Winsum 45:53 45:53
12 Jeroen Bissschop Onderdendam 50:46 50:43
13 David Samson Bedum 51:39 51:35
14 Rutger van der Land Uithuizen 52:11 52:04
15 Robert Folkers uithuizen 53:03 53:00
16 Stefan Kluin Usquert 56:50 56:48
17 Stefan Rozeboom Utrecht 1:00:10 1:00:00
 
H40+, 10 KM
Plaats Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Merwin Dollison Winsum 33:59 33:59
2 Remco oost Kantens 39:20 39:20
3 Ben Timmer Haren 43:13 43:13
4 Adem Karaaslan Uithuizen 43:45 43:44
5 Richard Terra Bedum 44:31 44:28
6 Alex Oskam Onderdendam 44:52 44:51
7 Michiel Janssen Uithuizermeeden 45:05 45:01
8 Jaap Smith Baflo 45:30 45:28
9 Marnix van den Brink Groningen 47:54 47:52
10 Wessel Bruining Warffum 48:19 48:17
11 Johan Kruit Zandeweer 50:33 50:29
12 Paul Mellens Midwolda 51:03 50:48
13 Roelof Kadijk Westernieland 52:07 51:59
14 Johan Rehwinkel Delfzijl 53:25 53:24
15 Bert van Popta Uithuizen 54:12 54:06
16 Eddie Frankruijter Bedum 57:01 56:55
17 Peter Kwant Appingedam 59:45 59:38
18 Kees Broeksema Appingedam 1:00:15 1:00:02
19 Danny Kuipers Winsum 1:01:08 1:00:59
20 Ronald Hendriksen Visvliet 1:03:07 1:02:59
21 Rene L Cois Uithuizermeeden 1:03:58 1:03:45
 
H50+, 10 KM
Plaats Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Siemon Hinrichs Delfzijl 39:08 39:08
2 Ronald v.d. Haak Aduard 41:00 41:00
3 Aris Pestman Spijk 43:48 43:48
4 Martieu Wienke Sauwerd 48:28 48:25
5 Kamminga loppersum 48:30 48:25
6 Han Korhorn Kloosterburen 49:03 49:01
7 Bobby Broersma Groningen 49:04 49:03
8 Arie Jan de Jong Rottum 49:17 49:13
9 Bert Guns Hoogezand 50:54 50:48
10 Joost Kerkhof loppersum 51:03 51:02
11 Klaas Olthof Warffum 58:21 58:11
12 Fred v.d. Molen Bierum 58:22 58:12
13 Hedzer Rozeboom Usquert 1:00:10 1:00:00
14 Garco Bulstro Uithuizermeeden 1:03:21 1:03:12
 
H60+, 10 KM
Plaats Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Roelof Berends Oudeschip 43:51 43:51
2 Fokke Hindriks Groningen 45:27 45:26
3 Henk Smit Groningen 47:21 47:20
4 Dirk de Weerd Uithuizen 54:24 54:17
5 Erik Stam Ten Boer 56:54 56:49
6 Rigte Boerema Uithuizenmeeden 57:19 57:16
 
V, 10 KM
Plaats Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Hendrike Oosterhof Den Haag 41:52 41:52
2 Anita van Bergeijk Oldenzijl 50:13 50:08
3 Jeike elema Ten Boer 51:51 51:44
4 Marieke Rehwinkel Delfzijl 53:25 53:24
5 Annelies Kamminga Middelstum 56:26 56:22
6 Anna de Munck Winsum 57:28 57:20
7 Paulien Kuik Winsum 59:35 59:27
8 Fleur oosterhoff Middelstum 1:03:22 1:03:15
 
V40+, 10 KM
Plaats Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Sandra Medendorp Pesse 48:27 48:27
2 Maaike Heidinga Eppenhuizen 53:13 53:10
3 Dianne Boerema Uithuizermeeden 58:12 58:08
4 Siegrit Bisschop-van Wijk Uithuizen 1:01:08 1:01:00
5 Marieke Goossen Middesltum 1:02:08 1:02:00
6 Elien La Crois Uithuizermeeden 1:03:59 1:03:47
 
V50+, 10 KM
Plaats Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Gonny Houtman Winsum 48:24 48:24
2 Alida Groothoff Winsum 48:47 48:45
3 Aafke Hof Uithuizen 55:59 55:54
4 Anneke Krijger Uithuizen 58:03 57:59
5 Harma Steenbergen Delfzijl 1:00:26 1:00:13
6 Jeannet Bakema Loppersum 1:01:25 1:01:21
7 Henriette van der Molen Bierum 1:02:39 1:02:30
8 Aafje van den Akker Bedum 1:03:57 1:03:52
 
Gelezen: 220 keer
Meer in deze categorie: « Uitslagen Oethoester Loop 2016
Log in om reacties te plaatsen

Zoeken

Buienradar

 
 

www.marinouk.nl                                    www.mashibo.nl