Uitslagen Oethoester Loop 2016

TRIM, 5KM

Plts Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Arjen Post Groningen 19:34 19:26
2 Robin Bruins Bedum 21:50 21:47
3 Jan Kleine Deters Enschede 22:43 22:38
4 Nico Dijkshoorn Uithuizen 22:54 22:48
5 Arie Jan de Jong Rottum 23:38 23:32
6 Jan Ruiter Delfzijl 24:02 23:55
7 Stijn Bakker Uithuizen 24:24 24:16
8 Peter de Vries Eenrum 24:37 24:30
9 Josien Binnema Eenrum 24:44 24:38
10 Jannie Laning Groningen 24:54 24:51
11 Pascal van der Werff Usquert 25:43 25:32
12 Hans Arling Siddeburen 25:50 25:46
13 Chantal de Gier Uithuizen 25:59 25:56
14 Karel Mulder Groningen 26:01 25:55
15 Conrad Waebers Hoogezand 26:15 26:03
16 Mia Hut Winsum 26:26 26:11
17 Anita van Bergeijk Oldenzijl 26:26 26:17
18 Jasper Eerelman Uithuizen 26:29 26:21
19 D de Weert Uithuizen 26:30 26:19
20 Riette Danhof Baflo 26:30 26:18
21 Jarno Bruins Bedum 27:23 27:19
22 Izebrand Hoek Uithuizen 27:23 27:10
23 Harriët Elzinga Uithuizen 27:29 27:21
24 Rogier Middelstum 27:30 27:18
25 Kees de Vries Hoogezand 27:36 27:30
26 Jasper Smith Baflo 27:42 27:35
27 Marieke Booisma Uithuizermeeden 27:42 27:38
28 Hylke van der Zee Kollum 27:56 27:45
29 Marike Goossen Middelstum 28:05 27:53
30 Herman Wassink Kantens 28:10 27:56
31 Klaas Olthof Warffum 28:13 28:00
32 Fred Wieringa Uithuizen 28:26 28:15
33 Sandra Bakker Uithuizen 28:33 28:20
34 Alexander Zuidema Uithuizen 28:34 28:22
35 Gert v/d Wal Middelstum 28:48 28:36
36 Frans Scheuneman Hoogezand 28:51 28:42
37 Jaap Groenendal Oldehove 28:58  
38 Piet Blaauw Delfzijl 29:21 29:02
39 Bert Jansen Usquert 29:21 29:11
40 Annelies Schaaphok Uithuizen 29:25 29:17
41 Harriët Wassink Kantens 29:32 29:24
42 Esther Eerelman Uithuizen 29:32 29:19
43 Harm Post Eenrum 29:37 29:26
44 Anna Bullema Toornwerd 29:43 29:34
45 Tjipke Hollenga Uithuizen 30:03 29:54
46 Nicole Boschman Rottum 30:07 29:56
47 Binie Kuipers Uithuizen 30:09 30:02
48 Siert Bruins Bedum 30:30 30:15
49 Rutger van der Land Uithuizen 30:42 30:34
50 Hinke Walstra Eenrum 30:50 30:36
51 Ellen Staal Vierhuizen 30:50 30:36
52 elz Roodeschool 31:14 31:00
53 Karlijn Mulder Haren 31:29 31:22
54 Marten Wieringa Usquert 31:40 31:28
55 Lianne Molenberg Uithuizen 32:02 31:58
56 Natalie Kalma Uithuizen 32:04 31:57
57 Marita Bos Uithuizen 33:23 33:05
58 Celine Veening Uithuizen 33:56 33:51
59 Armanda Hofstee Groningen 34:21 34:08
60 Jelena Haakma Winsum 34:21 34:08
61 Marit Nepperus Uithuizen 34:23 34:18
62 Elina Poel Den Andel 34:29 34:16
63 Daisy Jansen Uithuizen 34:47 34:33
64 Mignon Roordegraaf Noordwolde 35:09 34:53
65 Alie Klein Wirdum 35:43 35:28
66 Linda van Vliet Delfzijl 35:56 35:42
67 Truus Bakker Appingedam 35:56 35:42
68 Anke Bijma Sauwerd 36:31 36:15
69 Reinie Heerema-Kremer Uithuizen 37:13 37:07
70 Sophie van Ittersum Haren 37:27 37:10
71 Emily van Ittersum Haren 37:28 37:11
72 Marjan van Ittersum Haren 37:29 37:11
73 K. van Ittersum Haren 37:31 37:14
74 Marja Bouwman Leens 38:36 38:31
75 Helga Medendorp Den Andel 38:36 38:31
76 Corry Theeuwes Den Andel 45:19 45:01
77 Peter Brink Groningen 49:48 49:44
 

H, 10KM

Plts Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Maurice Smit Delfzijl 36:44 36:43
2 Jeberil Ismeil Baflo 37:27 37:25
3 Ricardo Damminga Baflo 40:15 40:14
4 Bram Kroonenberghs Groningen 40:42 40:39
5 Johan Weijenberg Uithuizermeeden 50:04 49:53
6 Wouter Bensink Usquert 51:54 51:52
7 Joost Usquert 54:54 54:51
 

H40+, 10KM

Plts Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Tonnie Knigge Onstwedde 36:47 36:45
2 Fjordor van der Sluijs Gasselte 39:18 39:15
3 Pieter-Jan Kooi Loppersum 39:47 39:44
4 Erik van Dijken Groningen 40:25 40:22
5 Garco v/d Berg Uithuizen 42:18 42:14
6 Piet Kempenaar Bedum 42:51 42:47
7 Peter Dijkstra Wildervank 44:08 44:03
8 Jaap Smith Baflo 44:33 44:27
9 Adem Karaaslaan Uithuizen 44:50 44:48
10 Marinus Janssen Uithuizermeeden 45:05 44:55
11 Michiel Janssen Uithuizermeeden 45:14 45:05
12 Henk Depenbrock Zuidhorn 45:48 45:41
13 Richard van der Werff Usquert 47:32 47:21
14 Hilko Snoek Scheemda 48:42 48:37
15 Wouter Jan van den Berg Warffum 49:39 49:30
16 Harry van der Lei Nietap 50:57 50:47
17 Richard Terra Bedum 51:46 51:38
18 Jack Grashuis Uithuizermeeden 52:23 52:19
19 Erik Bakker Uithuizermeeden 54:17 54:09
20 Thom Snijder Bedum 55:12 55:03
21 Joop Reyinga Groningen 55:53 55:36
22 Ronald Hendriksen Visvliet 58:24 58:09
23 Johan Werkman Uithuizermeeden 58:38 58:25
24 Jonnie Bos Sappemeer 59:01 58:46
 

H50+, 10KM

Plts Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Didier Senay Veendam 37:00 36:58
2 Klaas Brouwer Zuidbroek 39:37 39:36
3 Henry Perdok Groningen 40:36 40:34
4 Tonnie Westerloo Uithuizermeeden 45:41 45:30
5 Ger Coster Ten Post 45:52 45:49
6 René Noordegraaf Noordwolde 46:01 45:58
7 Kor Tillema Uithuizen 50:12 49:58
8 Martieu Wienke Sauwerd 50:21 50:12
9 Joost Kerkhoff Loppersum 52:09 52:04
10 Jurgen Stiekema Uithuizen 52:10 52:06
11 Hedzer Rozeboom Usquert 52:51 52:37
12 Arend Bensink Usquert 59:29 59:22
13 Fiepko Coolman Bedum 1:06:30 1:06:27
 

H60+, 10KM

Plts Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Karel Edens Groningen 40:53 40:51
2 Roelof Berends Oudeschip 44:15 44:10
3 Fokko Hindriks Groningen 45:35 45:32
4 Jan Krans Delfzijl 46:39 46:36
5 Dirk Heun Appingedam 47:19 47:13
6 Adrie van Dijk Paterswolde 47:27 47:20
7 Henk Smit Groningen 48:27 48:22
8 Fokko Dijkstra Usquert 55:49 55:41
9 Rigte Boerema Uithuizermeeden 56:10 56:01
10 Erik Stam Ten Boer 56:57 56:47
11 Dirk Franssens Saaksum 58:02 57:54
12 W. Baabs Delfzijl 1:01:18 1:01:02
 

V, 10KM

Plts Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Femke Veldman Delfzijl 48:18 48:16
2 Lieke Huits Usquert 50:10 50:05
3 Annelies Kamminga Middelstum 55:12 55:03
4 Desie Dijkema Uithuizermeeden 57:45 57:40
5 Lisanne Snoek Scheemda 1:02:18 1:02:12
6 Louise van Wijk Warffum 1:04:16 1:03:57
 

V40+, 10KM

Plts Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Sanne Heidinga Rolde 44:28 44:22
2 Sandra Medendorp Pesse 46:29 46:22
3 Maaike Heidinga Eppenhuizen 56:02 55:56
4 Susan Werkman Uithuizermeeden 1:04:54 1:04:38
5 Siegrit Bisschop Uithuizen 1:04:54 1:04:38
 

V50+, 10KM

Plts Naam Woonplaats Bruto Netto
1 Hilda Broekhuizen Winsum 47:02 46:57
2 Aleida Groothoff Winsum 49:51 49:44
3 Anke Mulder Groningen 52:36 52:30
4 Berta Streumer Tiel 56:48 56:41
5 Sabina Oudman Bedum 57:46 57:37
6 Jeltje Bosma Baflo 59:25 59:16
7 Aafke Hoff Uithuizen 59:50 59:40
8 Anja Pieterman Roodeschool 1:01:18 1:01:02
Gelezen: 1147 keer
Meer in deze categorie: Uitslagen Oethoester Loop 2017 »

1 Reactie

  • Reactielink Kor Test zaterdag, 17 juni 2017 08:25 Geplaatst door Kor Test

    De uitslagen waren heel snel geplaatst, bedankt

Log in om reacties te plaatsen

Zoeken

Buienradar

 
 

www.marinouk.nl                                    www.mashibo.nl